יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
דף הבית איגרת שבועית גלריות תמונות שילוב פרויקט הזנה חדר מורים יצירת קשר
בית ספר יד המורה הינו בית ספר יסודי ,ערכי, ייחודי, המתייחס לכל תלמיד באופן אישי, והמטפח חשיבה ויצירתיות, וזאת בקבוצות קטנות בסביבה חינוכית חווייתית .בית הספר מחנך לערכים הומניסטיים ודוגל במתן כבוד לכל פרט בקהילה תוך יצירת התנאים לפיתוח הפוטנציאל הטמון בכל תלמיד-לימודית, רגשית וחברתית. בית הספר נוסד בשנת 1970, והחל משנת 1997 מתקיים בו פרויקט של שילוב תלמידים עם אוטיזם (A.S.D. ) לצד אוכלוסיית התלמידים הנורמטיבית.הלמידה בבית הספר מושתתת על מקצועות הליבה, יחד עם פיתוח סקרנות ועניין.התלמידים לומדים בכיתות האם וכן תוך התנסות,משחק ,ופעילות .לשם כך בית הספר פיתח סביבות למידה ייחודיות כגון: חדר מוסיקה מצוייד בציוד חדשני, חממה ובית גידול, מטבח לימודי, פינת חי, חצר רב חושית, ספרייה חדשה, מעבדת מדעים ועוד. בית הספר מציב רף הישגים גבוה ומאתגר כל תלמיד למימוש הפוטנציאל הטמון בו. יד המורה שוכן בשכונה הוותיקה , רמת אשכול , בצפון ירושלים. אנו שמחים לביקורכם ומזמינים אתכם להתרשם הן באמצעות האתר, הן באמצעות ביקור בבית הספר. ניתן לעקב אחרי העשייה הבית ספרית גם בפייס בוק.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
התחלנו את השבוע בחגיגות של שבועות- פגרת חג אחרונה לשנה זו.
קרא עוד...
במהלך השנה התלמידים הכירו את ספרי מצעד הספרים ונערכו פעילויות שונות סביב ספרים אלה. בתאריך ה-12.5 נערך יום בחירות חגיגי בו התלמידים הצביעו על הספר האהוב עליהם ביותר מבין ספרי המצעד.
קרא עוד...
עבור בתי ספר, פיתחנו את +Mathika. מערכת ניהול תלמידים המאפשרת ללוות כמות לומדים גדולה בצורה האפקטיבית והמדוייקת ביותר.
קרא עוד...
virtual piano online
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
חַג שָׂמֵחַ יְלָדִים, מַה שְּלוֹמְכֶם? חג הפסח הוא לא רק חג המצות, זמן חירותנו, אלא הוא גם חג הפה. כיצד? פסח זה פה שח כלומר פה מדבר. מצוה לדבר ולספר ביציאת מצרים, ...
קרא עוד...
קרא עוד...
איך לפתור סודוקו קל ובינוני סודוקו יותר פשוט ממה שהוא נראה, במדריך זה אסביר את חוקי הסודוקו וכיצד לפתור סודוקו ברמה קלה ובינונית.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
שתי אפליקציות שיעזרו לכם לפקח אחר הסמארטפון של הילד
קרא עוד...
מוקד טלפוני משטרתי לדיווח והגנה על קטינים ברשת(זכות)
קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הוא בבחינת מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ.
קרא עוד...
גלישה בטוחה ברשת: 10 טיפים חשובים
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
4 פצועים בהם 1 במצב אנוש בהתהפכות רכב סמוך למחלף מורשה (06:30)||ראש ה-FBI לשעבר: טראמפ מנהיג לא מוסרי וחסר קשר לאמת (03:25)||טראמפ ומיי שוחחו והסכימו לעבוד יחד על תגובה בינ"ל לסוריה (01:27)||22,255"ילד כאפות", "שמן" ו"חסר חברים"לאחר שבמשך שנים הם סבלו מהתעללות מצד חבריהם לכיתה, מתגייסים כעת בני הנוער במסגרת פרויקט "שומרי מסך" למאבק בבריונות ברשת ולקידום גלישה בטוחה. "בכיתה ד' עברתי דברים שלא הייתי מאחל לאף אחד", הם מספרים. "הייתי מסתובבת וחושבת למה זה מגיע לי? מה עשיתי רע?"
קרא עוד...
חומר למחשבה! תהיו ערניים למצב החברים שלכם תרגישו מה עובר עליהם תצאו יחד מקבוצות שיטנה שתפו מבוגר אחראי שתפו מישהו שאתם סומכים עליו
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
איגרת שבועית תשע"ג   |  איגרת שבועית תשע''ד   |  תשע''ה   |  איגרת שבועית תשע"ו   |  איגרת שבועית תשע"ז
איגרת שבועית תשע"ח
קרא עוד...
מרחבי כיתות
מקצועות
חוויה
איגרת שבועית
הנהגת הורים
הנהגת תלמידים
אורח חיים בריא
מזל טוב לילדי החודש
קשר עם אקדמיה
צהרון
למידה מרחוק
למידה בשעת חרום
הודעות
חדשות יד המורה
ספרי מדף
אינטרנט בטוח
ארכיון
הקשר הרב דורי
ספרייה
הבוגרים שלנו
הענן החינוכי