יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
דף הבית איגרת שבועית גלריות תמונות שילוב פרויקט הזנה חדר מורים יצירת קשר
בית ספר ממלכתי הכי טוב בארץ! זכה לפני שנתיים בפרס הכלה והשנה בפרס חינוך ארצי ע"י משרד החינוך. מקום שמאפשר לכל תלמיד למצות את הפוטנציאל שבו
קרא עוד...
מסיימים שנה תוך למידה חוויתית -ביד המורה
קרא עוד...
קרא עוד...
יש בחג השבועות משמעויות חברתיות עמוקות, ומפליא שכבר אז, בימי סבתא רבה של דוד המלך , דנו בהם. במגילת רות , הנקראת בחג השבועות, ימי קציר חיטין, יש התייחסות לחובה לקבל ולכבד את הנכרי, חובה לדאוג לעניים , חשיבות המשפחה ודאגת הכלה לחמותה המבוגרת, ואף התייחסות למעמד האישה ויכולת האישה ( נעמי ) לתכנן את עתידה ויכולתה ( רות) לבחור את בעלה .נושאים שרלוונטיים גם כיום. אלו מעבר למנהג לאכול מאכלי לבן, ולמנהג " תיקון ליל שבועות" המקבל פרשנויות שונות בקרב קהילות שונות, בזכותון ירושלים בליל שבועות מלאה בקבוצות מגוונות של לומדים ומסיירים. שבים לשגרה, ומעכשיו רצף למידה עד סיום השנה. המורים ייערכו בכיתות מיפויים וינתחו את המידע המצוי בהם לבניית תכניות עבודה לתשע"ח.
קרא עוד...
קרא עוד...
באיגרת של שבוע שעבר חזינו פקקים בימים א'-ד' עקב אירועי יום ירושלים וביקור הנשיא טראמפ, וכך נערכנו. התבדינו. בימים אלה התחבורה התנהלה בצורה סבירה. דווקא היום שהיה אמור להיות יום רגוע, לאחר שוך האירועים, יום חמישי, התברר כיום פקוק לחלוטין, והסעות התלמידים האחרונות יצאו ב18:20 מבית הספר.
קרא עוד...
לוח שיתופי
קרא עוד...
קרא עוד...
ל''בעומר בירושלים
קרא עוד...
השבוע המסתיים היום נע מאירועי זיכרון לחגיגות עצמאות .
קרא עוד...
מסתיים שבוע שהוקדש ברובו ללימוד נושא השואה והתקומה. בימים א-ג החצר הייתה סגורה, עקב העבודות על ההצללה. השלד הותקן. תוך שבועיים אמור הבטון להתייבש לחלוטין ואז יוסיפו את יריעת ההצללה.
קרא עוד...
ביום היציאה לפגרת פסח, קיבלנו טלפון ממנכ"ל משרד החינוך, מר שמואל אבואב , שבישר על זכייתינו בפרס חינוך ארצי לשנה"ל תשע"ז. זאת בזכות הצוות שעובד קשה, משקיע ומחדש, מסור ואוהב את מלאכתו, והשת"פ עם קהילת ההורים הערכית והמחויבת לחזון יד המורה. אנו שמחים וגאים בכך. כשנקבל פרטים נוספים, על מועד הטקס וכיו"ב נעדכן. ברכות! http://mynetjerusalem.co.il/mo bile/article/159190
קרא עוד...
שמחה רבה, שמחה רבה! אביב הגיע פסח בא!
קרא עוד...
שבוע של הצלחות והוקרה מסתיים .
קרא עוד...
התחלנו את השבוע בחגיגות פורים, ואנו מסיימים בחגיגות מרתון ירושלים 2017
קרא עוד...
כל השבוע המשיכו התלמידים בתהלוכות : מי ש.. מי ש.., ובדוכני איפור ומריחת לק.
קרא עוד...
מי שנכנס אדר מרבין מרבין מרבין בשמחה!... ואכן, שמח אצלינו..
קרא עוד...
שבוע עמוס עבר על בית הספר. המחצית השנייה של שנת הלימודים תמיד עמוסה, בין חובות הלמידה, לציון ימי חג ומועד. גם במישור הלאומי היה סוער השבוע . פרסום גזר דינו של החייל אלאור אזריה, ממצאי מח"ש לגבי אירועי אום אל חיראן - כפי שמתחילים להתפרסם , התבטאות מנהל המינהל הקהילתי "יובלים" , כל אלה מציפים סוגיות ערכיות וחינוכיות, מן המעלה הראשונה, המחדדות את תפקידינו כמחנכים. חשוב שהדעות תשמענה, חשוב שנדון בדברים, רק כך נוכל להתייחס, ולסייע בפיתוח אמות מידה, מנגנוני שיפוט שבבסיסם מוסר אישי, וכפי שכבר התבטאתי- עמוד שדרה ערכי.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מסתיים עוד שבוע גדוש פעילות ועשייה.
קרא עוד...
קרא עוד...
השבוע הסתיים בביקור הורים בביה"ס לקראת עליית ילדיהם לכיתה א'. השנה , תלמידים ליוו את ההורים במסלול הביקור.
קרא עוד...
חזרנו לשגרה לאחר חגיגות החנוכה, הקייטנות , הסופגניות ,וכל הקשור לחג האורים. שבוע של הכרעה עבר עלינו, שבוע בו גם הוטחו דברים בוטים כנגד הרשות השופטת. כשה כל "זורם", כשהכל מוסכם, פשוט לדבר על ערבות הדדית, על אחווה ועל חוסן לאומי . אך כל אלה נמדדים דווקא בעיתות משבר, בזמן של מחלוקת ואי הסכמה. צוות בית הספר, כמיקרוקוסמוס של החברה הישראלית, לא אחיד בדעותיו, אך כולנו נמשיך לפעול למען לכידות, למען הערכים המחברים בין כולנו, ונמשיך לחנך להעמקת התודעה הדמוקרטית, שמושתתת על הפרדת הרשויות. נמשיך ונעשה ככל יכולתינו לחיזוק אותם הכלים שהופכים אותנו לחברה דמוקרטית!
קרא עוד...
קרא עוד...
שבוע מלא פעילות עבר עלינו. חלק מהפעילות הייתה חשאית, כאשר ועד ההורים חבר למועצת התלמידים, וביחד עמלו על הפתעה למורים. אז, מה היה לנו השבוע?
קרא עוד...
קרא עוד...
שידור אקדמיה ברשת - אליפות הסייבר
קרא עוד...
עוד שבוע גדוש עשייה מסתיים.
קרא עוד...
השבוע עמד בסימן שריפות בצפון ואף בהרי המרכז. כוחות הטבע, הרוחות והיובש ,יצרו תנאים מיטביים להתפשטות האש. נוטרה ליבנה נושא זה בכיתות השונות במסגרת שעורי אקטואליה. ומה עוד היה לנו השבוע? .
קרא עוד...
קרא עוד...
המשכנו במסגרת בית ספרית ללבן נושאים הקשורים להקשבה ולמחלוקת. תלמידי שכבה ה קיימו חזרות לקראת טקס יום השנה לרצח יצחק רבין.
קרא עוד...
כפי שפרסמנו בלו"ז, מתחילת השבוע עסקנו בכל הכיתות בנושא הסובלנות וכיבוד דעתו של הזולת גם אם אני ממש לא מסכים לדיעה זו.
קרא עוד...
29.10.2016 אחרי החגים יתחדש הכל. … יתחדשו וישובו ימי החול האוויר, העפר, המטר והאש גם אתה, גם אתה, תתחדש. / התחדשות אחרת - נעמי שמר
קרא עוד...
התחלנו שנה חדשה, ולמדנו שבוע מקוצר
קרא עוד...
"חוויה" פעילויות במסגרת תכנית לימודים נוספת( תל"ן ) ומורי ביה"ס מחצית א' כיתות ד'-ו' – תשע"ז
קרא עוד...
"חוויה" פעילויות במסגרת תכנית לימודים נוספת ( תל"ן ) ומורי ביה"ס ב'-ג' – מחצית א' / תשע"ז
קרא עוד...
20:15 (24/09/16) פולינה טסיס
"חוויה" פעילויות במסגרת תכנית לימודים נוספת ( תל"ן ) ומורי ביה"ס ב'-ג' – מחצית א' / תשע"ז
שבוע עצוב עבר על קהילת יד המורה. בפיגוע ביום שני נפגעה ציפי יעקוביאן, אמא של ים וגל. ציפי מורדמת ומונשמת בבית חולים שערי צדק. אנו מתפללים להחלמתה המהירה והמלאה. בכיתות של ים וגל התארגנו ההורים למלא אחר צרכי הילדים. גם הישוב ענתות נערך לתמוך במה שנידרש למשפחה.
קרא עוד...
קרא עוד...
החופשה הגדולה הסתיימה, ושנה"ל תשע"ז יצאה לדרך . במהלך השבוע הגיעו אנשי צוות לבית הספר על מנת להכינו לחזרה לשגרה. חלק מתלמידי שכבה ו' הגיעו גם הם על מנת להתכונן לטקס פתיחת השנה.
קרא עוד...
מרחבי כיתות
מקצועות
חוויה
איגרת שבועית
הנהגת הורים
הנהגת תלמידים
אורח חיים בריא
מזל טוב לילדי החודש
קשר עם אקדמיה
צהרון
למידה מרחוק
למידה בשעת חרום
הודעות
חדשות יד המורה
ספרי מדף
אינטרנט בטוח
ארכיון
איגרת שבועית תשע"ג  
תשע''ה  
איגרת שבועית תשע"ו  
איגרת שבועית תשע"ז  
איגרת שבועית תשע"ח  
הקשר הרב דורי
ספרייה
הבוגרים שלנו
הענן החינוכי