יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
דף הבית איגרת שבועית גלריות תמונות שילוב פרויקט הזנה חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
השנה ביד המורה עיתון לסיכום שנת הלימודים תשע"ה
קרא עוד...
סיום השנה מתקרב ועימו- גם איגרת אחרונה לשנה זו.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יותר מהר, יותר רחוק , יותר גבוה להלן תכניית ימי שיא בחנ"ג ביד המורה
קרא עוד...
סיום השנה המתקרב מביא אתו את המשך האימונים והמאמץ למופעי הסיום של שכבות א' וו'.
קרא עוד...
שבוע קיצי עמוס מסתיים. בימים א-ב רופאת שיניים מטעם חברת נטלי בדקה את שיני התלמידים, ושלחה להורים מכתבים כשמצאה ממצא ראוי לדיווח .
קרא עוד...
הבטחנו שבוע עמוס, וקיימנו .
קרא עוד...
קרא עוד...
10:17 (19/05/15) פולינה טסיס
השבוע עמד בסימן לג' בעומר.
קרא עוד...
השבוע התמקדנו בלימודי זיכרון ועצמאות. תלמידי שכבה ו ערכו חזרות לטקסים.
קרא עוד...
ריח חג כבר באוויר. היום מסתיימת קייטנת פסח, ואנו סוגרים את שערי בית הספר עד יום ו' 10.4 (כולל).
קרא עוד...
נתחיל בחוב משבוע שעבר: במסלול 5 ק"מ במרתון השתתף גם דניאל חן מכיתה ה1 שסיים את הריצה ב31 דקות! שבוע קצר מסתיים, שבוע בו התפנינו לחגיגה דמוקרטית, בה העם אמר את דברו. במהלך השבוע שחלף תגברנו את החזרות במוסיקה , לקראת כנס מקהלות שיתקיים ביום ה' ה26.3 .
קרא עוד...
רוח הבחירות מורגשת גם בבית הספר, ובכיתות השונות מתייחסים לנושא בהתאם לגיל התלמידים.
קרא עוד...
חג הפורים הקרב הורגש היטב בכל מרחבי ביה"ס.
קרא עוד...
לאחר סוף שבוי לבן, שבנו לשיגרת למידה, או אם לדייק, לשיגרה מתובלת ברוח פורימית.
קרא עוד...
עיריית ירושלים נערכה לסופה, ופרסמה הנחיות ברורות, בזכותן ההתנהלות הייתה רגועה ובטוחה. הסופה אפשרה לכולנו לחגוג את "חג השלג" לאורך סוף שבוע ארוך ולבן.
קרא עוד...
הטכנולוגיה בעינינו היא אחד האתגרים החינוכיים הראשונים במעלה, במיוחד לאור הקידמה שמזמנת לנו המאההעשרים ואחת, שמחייבת אותנו להיערכות מתאימה. את השבוע הקדשנו בעיקר לנושא הגלישה הבטוחה ברשת,בהובלתה של פולינה רכזת התקשוב הבית ספרית.
קרא עוד...
..."כל הגן לבש לבן, תכלת וארגמן, יום הולדת לאילן כל פרח רן..."
קרא עוד...
ההרשמה בעיצומה, וסגרנו כבר את הכיתה ראשונה, אנו ממשיכים לקלוט תלמידים לכיתה השנייה.מספר המקומות מוגבל!
קרא עוד...
08:02 (24/01/15) פולינה טסיס
חגיגת תרבות וצבע, בימי רביעי בחמש!השבוע התחלנו בהפעלת תכנית תרבות לימי החורף, לכל המשפחה.מופע הפתיחה" מסע קופסא" , שיתף את הצופים במלל, שיר ותנועה, בעולם דמיוני של מגרש גרוטאות ואוצר קופסאות.היה מקסים!. יישר כח לרחלי –רכזת סל תרבות על העלאת המופעים.
קרא עוד...
21:39 (17/01/15) פולינה טסיס
חג השלג היה קל לעומת התחזיות על ה"סופה" , אך בכל זאת מערכת הלימודים הושבתה יומיים. לאור מספר החלקות וחבלות שבכל זאת התרחשו, טוב שהתלמידים והצוות נשארו בבתים. לקראת השלג, מתוך הערכה שיתבטלו ימי לימוד,המורות הכניסו פעילויות לפורומים מקוונים , ופולינה אף פתחה לוח שיתופי בו התלמידים פרסמו תמונות והודעות.
קרא עוד...
18:57 (03/01/15) פולינה טסיס
לקראת סוף השבוע התקרר , וירידת הטמפרטורות תימשך גם במהלך השבוע הקרוב. יש אף שמועות על שלג החל מיום ד'. אשתקד הפתיעה אותנו הסופה בעצמתה, ולמרות ההתראות לא כולם היו ערוכים כנדרש. אנו ממליצים לעקוב אחרי ההנחיות ולהצטייד בפנס/תאורת חירום, וכן מזון ואמצעי חימום חליפיים לכמה ימים. נקווה שכולנו נצליח ליהנות מהשלג ומשבירת השגרה, ולא נתייסר מהקור או מהמחסור במצרכים חיוניים. בבית הספר ציון כבר טיפס וניקה את הגגות על מנת להבטיח שהמרזבים יתפקדו כנדרש, ולמנוע נזילות. אנו נמשיך להתכונן בהתאם לתחזית מזג האוויר.
קרא עוד...
08:55 (27/12/14) פולינה טסיס
אחרי אורות החנוכה, הפגרה , המנוחה, ועם החזרה לשיגרה, אני מבקשת להתחיל בתודה גדולה לכל ההורים והתלמידים ששימחו אותנו עד בלי די, במכתבים, פוסטים, פתקאות, ובארוחה מפנקת לכבוד יום המורה. הצוות כולו הרגיש פירגון והבעת אהבה וזה "תידלק" את כולנו בהמון אנרגיה לקראת הבאות. הורים מהבוקר קישטו וערכו את חדר המורים, וכמו מעשה פלאים השולחן העמוס כל טוב חזר והתמלא, על הארון ניתלו איחולים וברכות. אנו , כל הצוות , עובדים באהבה, מסירות ומחוייבות, במקצוע שבחרנו, ושאנו אוהבים. אך רגעים כאלה, משמחים ומטעינים אותנו. תודה מקרב לב!!!
קרא עוד...
23:49 (21/12/14) פולינה טסיס
חנוכיות יפיפיות ויצירתיות בכניסה לבית הספר, ריח טיגונים באויר, קשוטי חנוכיות בלוחות המרחבים הכיתתיים- כל אלה לא מותירים מקום לספק- חנוכה כבר כאן!.
קרא עוד...
09:12 (14/12/14) פולינה טסיס
איך יודעים שחנוכה בפתח אצלנו? כשחלל האוויר מתמלא בריחות של טיגוני לביבות, ספינג'ים, ועוד מטעמי חג. בכל הכיתות מתכוננים למופע חנוכה, והמורות מסיימות את ההכנות לסדנאות המשותפות.
קרא עוד...
21:38 (06/12/14) פולינה טסיס
שבוע אביבי מסתיים. שבוע עתיר פעילויות.
קרא עוד...
שבוע מורכב עבר על תושבי ירושלים, ואנו בכללם. הפיגוע הקשה ביום ג' הדהד במהלך השבוע, קהילת יד המורה משתתפת בצער המשפחות , ומאחלת החלמה מלאה לפצועים.
קרא עוד...
06:27 (16/11/14) פולינה טסיס
שבוע עמוס בפעילויות עבר עלינו בבית הספר, ושיאו הטיול השנתי. זו פעם ראשונה שהצלחנו להוציא את הטיול בעיתוי אופטימלי, במזג אויר מתאים - אחרי חום הקיץ, ולפני קור החורף. זהו זמן שהתלמידים כבר מכירים את חבריהם לכיתה ואת המחנך, ועדיין מרבית השנה לפנינו, דבר המאפשר שחזור חוויות חברתיות מהטיול במהלך השנה. מועד הטיול המיטבי הושג בזכות התארגנות יעילה של רכזת הטיולים (יפית), של המחנכים, שלכם ההורים (בהתגייסות להסדרת התשלומים), והוא מאפשר לנו לקטוף את הפירות החברתיים של הטיול. המסלולים נבחרו בקפידה, על סמך משובים משנים שעברו, בהתייעצות עם כלל הצוות, עם מדריכי ביה"ס שדה כפר עציון, ובאישור הורים חברים בוועדת הטיולים. כל מרכיבי הטיול פעלו באופן מושלם: מזג האוויר אפשר להתענג וליהנות בטבע הנפלא של ארצנו. האוטובוסים שהגיעו כולם בזמן, המדריכים המצוינים, והתלמידים הקפידו להביא את כל הציוד הנדרש. המכשול היחיד שהתגלע היה פקק עצום בשכונת פסגת זאב שעיכב את הגעת תלמידים, ובעטיו שכבות מסוימות אחרו לצאת לדרך. וועד ההורים התגייס להפצת מהלך הטיול, ועפרה תורן עמלה על פרסום התמונות מהשטח, "און ליין", להנאת כולם (ב"פייס בוק" של בית הספר). תודה ויישר כוח ליפית, ולכל העושים במלאכה.
קרא עוד...
05:42 (08/11/14) פולינה טסיס
שעון החורף שהוחל השנה רק בסוף אוקטובר , המקצר את הימים יחד עם האוויר ההפכפך השמשי, הסגרירי והגשום , הזכירו לנו השבוע שהסתיו בעיצומו, ואנו בעיצומה של שיגרת למידה. אנו לומדים לשלב את מערכת יום הלימודים עם מפעל ההזנה.
קרא עוד...
13:07 (28/10/14) פולינה טסיס
קרא עוד...
" לא מביט סביב לא מקשיב איש חולם אני וכך היה תמיד אבל מכיר כבר מכיר כבר את דרכי הדרך אל שער הרחמים."/ מאיר בנאי
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
13:55 (21/09/14) פולינה טסיס
"ובבוא אלול אלינו ריח סתיו עלה והתחלנו את שירינומהתחלה.../ נעמי שמר
קרא עוד...
13:09 (15/09/14) פולינה טסיס
קרא עוד...
20:52 (06/09/14) פולינה טסיס
קרא עוד...
16:35 (01/09/14) פולינה טסיס
קרא עוד...
16:27 (01/09/14) פולינה טסיס
10:04 (29/06/14) פולינה טסיס
קרא עוד...
מרחבי כיתות
מקצועות
חוויה
איגרת שבועית
הנהגת הורים
הנהגת תלמידים
אורח חיים בריא
מזל טוב לילדי החודש
קשר עם אקדמיה
צהרון
למידה מרחוק
למידה בשעת חרום
הודעות
חדשות יד המורה
ספרי מדף
אינטרנט בטוח
ארכיון
איגרת שבועית תשע"ג  
תשע''ה  
איגרת שבועית תשע"ו  
איגרת שבועית תשע"ז  
איגרת שבועית תשע"ח  
הקשר הרב דורי
ספרייה
הבוגרים שלנו
הענן החינוכי