יום ה', כד’ בסיון תשע”ט
דף הבית איגרת שבועית גלריות תמונות שילוב פרויקט הזנה חדר מורים יצירת קשר
הבטחנו שבוע עמוס –וקיימנו . מסתיים שבוע מלא עשייה ,למידה וחוויה. במהלך כל השבוע תלמידי שכבה א ושכבה ו קיימו חזרות לטקסי הסיום. התחלנו את השבוע באירועי שבוע החנ"ג. ליאור המורה הכין שבוע מלא פעילות והנאה. התלמידים התעמלו, התחרו , ולסיום צפו בטורנירים ובתחרות מורים-תלמידים. השבוע היה מתוכנן היטב, ויצא לפועל על הצד הטוב ביותר! תודה רבה לליאור שעמל, תכנו והפעיל, לשירה בת השרות שהפעילה את התלמידים בזומבה מקפיצה, ליפית שהובילה את האירובי ביד רמה, ולכל מי שעזר להצלחת השבוע!
קרא עוד...
שבוע קצר אך עמוס מסתיים. גם השבועיים הקרובים יהיו עמוסים , למידה, הכנות לסיום, ימי שיא ועוד... בשנה זאת, כמו בכל שנה מעוברת, כבר בפסח יש הרגשה שנגמרת השנה. זאת שנה שחגי אייר וסיון מתערבבים עם ההכנות לאירועי הסיום. מצד שני, היתרון הגדול בשנה מעוברת טמון בכך שחגי תשרי נופלים על חודש אוקטובר, כלומר החודש הראשון ללימודים יהיה חודש מלא לעבודה!
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
שבוע מלא למידה ועשייה מסתיים
קרא עוד...
שבוע חגיגי עבר על המדינה ועלינו ב"יד המורה".
קרא עוד...
שמחנו לשוב ולהיפגש לאחר הפגרה הארוכה.
קרא עוד...
סדר הפסח אפשר בוודאי להיפגש בחיק המשפחה, לקיים את מצווות "והגדת לבנך" ולעיין שוב בהיסטוריה של עמנו. אני מקווה שימי חול המועד אפשרו לכולם לנוח, לטייל וליהנות. עם תום פגרת חג, נשוב וניפגש ביום ראשון.
קרא עוד...
קרא עוד...
פורים הוא אחד מהחגים המשמעותיים והעליזים ביותר ב"יד המורה" מתחילת חודש אדר ב' התקיימו תהלוכות שכבתיות עליזות ששימחו אותנו , כמו כן נפתחו מדי יום דוכני איפור להנאת כולם. בית הספר נראה צבעוני מתמיד, ושמח במיוחד.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
השבוע עסקנו בשני נושאים עיקריים: גלישה בטוחה, ואירועי יום המשפחה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
עולם ממש מופלא !
קרא עוד...
שבוע של שיגרה עבר עלינו. למידה, ופעילויות על פי המתוכנן.
קרא עוד...
ההרשמה לבית הספר בעיצומה עקב מיעוט ילדים בגילאי בית ספר יסודי, במגזר הממלכתי, מורגשת תחרות על כל נרשם. דבר זה גורם לחלק מהמסגרות להפעיל אמצעים לא ראויים למוסדות חינוך. . יתכן שכאשר אין לך מה לומר על עצמך, אתה מדבר על אחרים, וכבר כתב במאה השמינית לפנה"ס הפילוסוף הסיודוס: "לקנאה יש גוון חיוור ולשון מוציאת דיבה" אנחנו מתנגדים לשיטה הזאת ומקפידים לא לנהוג כך. נפיץ את העשייה החינוכית ואת חזון בית הספר שלנו, למי שיגיע וירצה לשמוע. נקפיד לא לדבר בשום אופן על בית ספר אחר. זו דרכינו, וזו אמונתנו.
קרא עוד...
אליפות הסייבר הישראלית - שלב התחרות. בית ספר "ידהמורה" משתתף באולימפיאדת התכנות הלאומיתcode monkeyלחצו עלייבהצלחה לכל המשתתפים!!!
קרא עוד...
שבוע עשיר וחווייתי מסתיים. במהלך כל השבוע התלמידים למדו ויצרו, צילמו ובנו - והכל בנושא חלל. לבית ספר הגיעו דגמים מקסימים, מאד יצירתיים ומושקעים! היה מהנה מאד, מלמד מאד, וחווייתי מאד! תודה רבה לכל ההורים ולתלמידים שהשקיעו בצילומים, יצרו דגמים והכינו תחפושות. תודה שלוחה גם לכל המורים שלקחו חלק באירועי השבוע, ובעיקר לפנינה - רכזת המדעים, שבנתה שבוע של למידה יוצאת דופן!
קרא עוד...
מרכז אורי הקהילתי ע"ש תנ"צ אורי ויסקופ ז"ל הינו מרכז יום קהילתי ללא מטרות רווח אשר שם לו למטרה לקדם, לטפח ולהעצים ילדים ובני נוער עם הפרעת קשב, היפראקטיביות וקשיי התנהגות במודל טיפולי רב מערכתי שכולל שיתוף פעולה בין כלל הגורמים שעובדים עם הילד תוך מתן דגש להורים, לבית הספר ולמרכז. המרכז פועל במסגרת הפעילות הארצית של עמותת צדק. כחלק מפעילות המרכז אנחנו מאמינים בהעברת הידע והכלים שברשותנו למען ההורים שמגדלים ילדים עם הפרעת קשב ולמורים שמלמדים אותם. הסדנאות מועברות כשירות של המרכז לקהילה – ללא תשלום, אך מחייבות רישום מראש.
קרא עוד...
קרא עוד...
ריח הסופגניות והלביבות ממלא את מסדרונות בית הספר ועולה באפם של התלמידים והמורים בחדרי הלימוד. גם האורחים הרבים הבאים בשערי בית הספר לא יכולים להתבלבל - חג החנוכה קרב.
קרא עוד...
קרא עוד...
בסוף שבוע שעבר סיימנו את הלימודים בלי לתאר לעצמינו מה עומד להתרחש במהלך אותו סוף שבוע זה בארץ, ובפריז. יש רבים שמתייחסים לתוצאות סוף שבוע זה במושגים קיצוניים כגון: אירופה לא תהיה כבר מה שהייתה, או מלחמת עולם בפתח. זהו אירוע שההתייחסות אליו היא כאל ה11.9 הצרפתי. יום ששינה את צרפת, ואף את אירופה כולה. ביום ראשון חזרנו לשגרה החינוכית
קרא עוד...
קייטנת חנוכה נפתחת בבית ספר יד המורה בין התאריכים 8-10.12.2015
קרא עוד...
מה היה לנו השבוע?
קרא עוד...
מסיבות שאינן תלויות בנו אנחנו דוחים שוב את הטיול שכבר נדחה, לתאריך 16.11 . ההחלטה נפלה עקב מזג האוויר הגשום הצפוי ביום שני הבא. אנו נעקוב אחר עידכוני מזג האוויר ההפכפך ונעדכן ביום חמישי על פי התחזית המתפרסמת האם אכן הטיול יתקיים בתאריך המתוכנן.
קרא עוד...
ביום שני הקרוב היה אמור להתקיים הטיול השנתי. בהתאם למצב הביטחוני, ובתקווה שמגמת הרגיעה תתעצם, הטיול נדחה בשבוע (ליום ב' 9.11) כאמור מותנה במצב הביטחוני, ובאישור הלשכה לתיאום טיולים. נעדכן במהלך השבוע.
קרא עוד...
"חוויה" פעילויות במסגרת תכנית לימודים נוספת( תל"ן ) ומורי ביה"ס מחצית א' כיתות ד'-ו' – תשע"ו
קרא עוד...
"חוויה" פעילויות במסגרת תכנית לימודים נוספת ( תל"ן ) ומורי ביה"ס ב'-ג' – מחצית א' / תשע"ו
קרא עוד...
שבוע קשה עבר עלינו. המתח השבוע היה רב. כולנו עוקבים אחרי ההתרחשויות ברחבי העיר, ומבזקי החדשות המתארים את האירועים הקשים בעיר, ובארץ ואלה מוסיפים לעצבנות. למכתב זה אני מצרפת מאמר נוסף עם המלצות לתגובה בימים אלה.גם השבוע הגיעו הורים להתנדב למשמרות הזה"ב. תודתי והערכתי נתונה לכל המתנדבים – נכונותכם להקדיש לנו זמן ורצון טוב ראוייה לכל שבח והערכה.
קרא עוד...
אנו בעיצומם של ימים קשים. בתחתית האיגרת מצורפים דברי עדנה היועצת לאור פניות הורים.
קרא עוד...
קרא עוד...
שבוע קצר מסתיים בתחילת השבוע חגגנו את תחילת השנה תשע"ו. ביום חמישי יצאו תלמידי שכבה ג' לחווה החקלאית בגן הבוטני בלילה שבין חמישי לשישי יצאו שכבת תלמידי ו' לסיור סליחות בהובלת צבי, אבא של ליאה, היה מקסים!
קרא עוד...
שבוע הלמידה המלא היחיד בחודש ספטמבר, מסתיים. הקלו מאד על התחלת השנה נוכחותן של סטודנטיות מדוד ילין, ממכללת הדסה, וכן מתנדבים מתיכון " הגמנסיה" שהגיעו במהלך כל השבוע ,וסייעו בכיתות השונות. ברור שגם הצוות האיכותי, המיומן והמוכן באופן מיטבי לתחילת השנה, הביאו לתחילת שנה "חלקה".
קרא עוד...
לאחר חדשיים של חופשה, חזר במהלך שבוע שעבר צוות בית הספר על מנת להכין את המבנה לקבלת התלמידים. בימים ראשון ושני נערכו ימי היערכות בהם חודדה התכנית הפדגוגית לשנה זו. בימים אלה פגשו המחנכים החדשים את תלמידיהם , להכרות ותיאום ציפיות ראשוניים.
קרא עוד...
מרחבי כיתות
מקצועות
חוויה
איגרת שבועית
הנהגת הורים
הנהגת תלמידים
אורח חיים בריא
מזל טוב לילדי החודש
קשר עם אקדמיה
צהרון
למידה מרחוק
למידה בשעת חרום
הודעות
חדשות יד המורה
ספרי מדף
אינטרנט בטוח
ארכיון
איגרת שבועית תשע"ג  
תשע''ה  
איגרת שבועית תשע"ו  
איגרת שבועית תשע"ז  
איגרת שבועית תשע"ח  
הקשר הרב דורי
ספרייה
הבוגרים שלנו
הענן החינוכי