יום ב', כב’ באייר תשע”ט
דף הבית איגרת שבועית גלריות תמונות שילוב פרויקט הזנה חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
שבוע של שגרה מסתיים.
קרא עוד...
קרא עוד...
שבוע מוזר מסתיים. שבוע שהתחיל באזעקות ונפגעים בדרום , ומסתיים בזיקוקי עצמאות. סמלי כמה ששבוע זה משקף את המציאות הישראלית . בסופ"ש הקשבנו דרוכים לחדשות, ולעידכונים.
קרא עוד...
קרא עוד...
הבטחנו שבוע עמוס, וקיימנו
קרא עוד...
חזרנו לשגרה אחרי חג.
קרא עוד...
שבוע קצר וחגיגי מסתיים . במהלך השבוע הורגשה אווירת פורים היטב בביה"ס, הן במרחבי השכבות המקושטים בטוב טעם בהתאם לנושא השכבתי, הן במצעדי ה מי ש.., מי ש.. , הן בשולחנות האיפור הפעילים בכל הפסקה.. שבוע של התרגשות !
קרא עוד...
קרא עוד...
חַג שָׂמֵחַ יְלָדִים, מַה שְּלוֹמְכֶם? חג הפסח הוא לא רק חג המצות, זמן חירותנו, אלא הוא גם חג הפה. כיצד? פסח זה פה שח כלומר פה מדבר. מצוה לדבר ולספר ביציאת מצרים, ...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
השבוע עסקנו תוך כדי למידה בשני נושאים עיקריים: המשפחה, מהיבטים שונים וזאת לאור יום המשפחה הנחוג השבוע, ו"גלישה בטוחה ברשת" בהתאם להנחיות משרד החינוך.
קרא עוד...
תוכנית סקילז שמה לה למטרה להנגיש ידע טכנולוגי לכלל תלמידי ישראלולאפשר להם להצטיין בתחומים אלו. התוכנית שמה דגש על ידע מעשי במדעימחשב, מתמטיקה, אנגלית וטכנולוגיה באמצעות משחוק ותחרות.
קרא עוד...
כל השבוע עמד בסימן "שבוע איכות הסביבה", בדגש על מצב הים ושוכניו. תודה לפנינה על הובלת השבוע, תודה לתלמידי ו' שסייעו בידה בארגון פעילויות מתוקשבות לכלל תלמידי בית הספר, ותודה לרבקה על הדרכת הסטודנטים ,וקישוט מרחב הכניסה לבית הספר.
קרא עוד...
איך לפתור סודוקו קל ובינוני סודוקו יותר פשוט ממה שהוא נראה, במדריך זה אסביר את חוקי הסודוקו וכיצד לפתור סודוקו ברמה קלה ובינונית.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
13:09 (25/12/18) פולינה טסיס
21.12 הוא התאריך הרשמי של התחלת החורף, וזהו היום ה"קצר "ביותר בלוח השנה. את פני החורף קיבל גשם כיאה לעונה זו. אנו מייחלים לשנה ברוכה בגשמים, שתעצור את רצף שנות הבצורת. 21.12 הוא התאריך הרשמי של התחלת החורף, וזהו היום ה"קצר "ביותר בלוח השנה. את פני החורף קיבל גשם כיאה לעונה זו. אנו מייחלים לשנה ברוכה בגשמים, שתעצור את רצף שנות הבצורת.
קרא עוד...
שבנו וניפגשנו כולנו לאחר קייטנת/פגרת החנוכה.
קרא עוד...
קייטנת החנוכה בעיצומה, ואנו קצת לומדים, קצת משחקים ונהנים! מה עוד היה לנו השבוע? מה עוד היה לנו השבוע?
קרא עוד...
חֲנֻכָּה שָׂמֵחַ Happy Hanukkah from Breslev IsraelHow great is this Hanukkah prayer?
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ביחידה "משחקי חנוכה" יש 7 "משחקים". אפשר להקרין בכיתה או להקצות לתלמידים
קרא עוד...
גם שבוע זה יעמוד בסימן דמוקרטיה וסובלנות, והשיא, בחירות למועצת התלמידים תשע"ט ,והתייחס לבחירות לרשויות המקומיות.
קרא עוד...
קרא עוד...
אנחנו בעיצומו של חודש הסובלנות והדמוקרטיה. הנושא נידון בכל השכבות באופן מותא את הנושא מובילים נוטרה , הרכזת החברתית, שמעבירה שעורים בכיתות השונות, ושכבה ה' שאחראית על הטקס לציון יום השנה לרצח רבין, בסימן "אחדות".
קרא עוד...
מערכי שיעור, פעילויות וסרטונים ליום הזיכרון ה-23 ליצחק רבין
קרא עוד...
משתתפים יקרים, הגיע רגע האמת! היום יוצאים כל משתתפי התחרות מבתי הספר היסודיים לדרך. מצפה לכם דרך מאתגרת ומרתקת, בהצלחה! אתם מתבקשים לצפות בהרצאת פתיחת התחרות לחקר החלל והאסטרונומיה החמישית לבתי-ספר יסודיים. ההרצאה כוללת לימוד מושגים בסיסיים וידע רלוונטי שיסייעו לתלמידים להתכונן להמשך התחרות. ההרצאה מהווה פתיחה וחשיפה לתחרות, אך אינה מהווה אחד משלבי המיון ואין צורך להתכונן לקראתה. יחד עם זאת, הצפייה בה חיונית לצורך הכנה לשלב הראשון של התחרות.
קרא עוד...
מסתיים שבוע לימודים קצר.
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידים יקרים,בין הנאה למנוחה יש לבצע את המשימות. עבודה נעימה, נהיה בקשר דרך הפורום. אביגיל ושני.
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
תחילת שנה קצת מבלבלת, רק התחלנו ללמוד וכבר יוצאים לחופשת חג. מצד אחד יש בכך חזרה הדרגתית לשגרה ,דבר שיכול להקל על החזרה, אך מצד שני זה מקשה על הפנמת הכללים, והטמעת שגרת למידה. כך הדבר מדי שנה מעוברת, כך לוח השנה, וכמדי שנה מעוברת גם השנה נהנה מהחגים, ונגיע אל "אחרי החגים.." אווירת חגי תשרי מורגשת, ובכיתות עוסקים בעיקר בנושאי התחלה וחג
קרא עוד...
התחלנו את שנת הלימודים בהתרגשות רבה. טוב לחזור! צוות ביה"ס מתחדש בקבוצת מחנכים איכותיים וחדורי מוטיבציה, שמביאים עם כניסתם רעננות וחדשנות, ואנו בטוחים שההתחדשות תורגש בכל הכיתות. אנו נערכים להתאמת הלמידה לרוח הזמן, להגביר למידת עמיתים ולמידה שיתופית, חקר, העמקה בתחום השפה ועוד כנדרש על מנת להצמיח בוגר מוכן כהלכה. נפרט על כך באסיפת ההורים הראשונה בתאריך 9.10 .
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מרחבי כיתות
מקצועות
חוויה
איגרת שבועית
הנהגת הורים
הנהגת תלמידים
אורח חיים בריא
מזל טוב לילדי החודש
קשר עם אקדמיה
צהרון
למידה מרחוק
למידה בשעת חרום
הודעות
חדשות יד המורה
ספרי מדף
אינטרנט בטוח
ארכיון
הקשר הרב דורי
ספרייה
הבוגרים שלנו
הענן החינוכי